Jawo – Producent pierogów

jawo

Firma rodzinna Jawo działa na rynku od 1992 roku i ma swoją siedzibę w Częstochowie. Jawo – producent pierogów i mrożonek swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych w kraju i za granicą. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi: pierogi wytrawne z mięsem, kapustą i grzybami oraz ze szpinakiem, pierogi słodkie z serem i truskawkami, knedle, kopytka, pyzy, uszka i dania do podgrzania. Jawo to wysoka jakość produktów wykorzystanych do produkcji mrożonej żywności.

Klienci otrzymują pyszne przysmaki, które uwielbiają nie tylko dorośli, ale również dzieci. Rodzinna firma Jawo tworzy produkty smakujące jak w domu. To świetna propozycja dania na każdą okazję. Wystarczy tylko kilka minut zamienić każdy swój posiłek w prawdziwą ucztę dla podniebienia. W całej Polsce można nabyć smaczne i zdrowe pierogi i mrożonki z logo znanej marki.
Jawo otrzymuje wiele prestiżowych wyróżnień i nagród za swoje wyroby, co świadczy o ich wysokiej jakości. Zapoznaj się z pełną ofertą marki Jawo.